הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
kid'n go
להשאלה

kid'n go

חנן אקשטיין
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
36 
36 
מו"ל: חנן אקשטיין

תקציר

דניאל היה מוכן לרגע הזה, הוא שלף תעודה רשמית שהוכנה במיוחד עבורו והגיש אותה לפקידה. על התעודה התנוסס תואר שהוענק לו על ידי ראש הממשלה כדי למנוע שאלות מיותרות. הדרך שעבר עד שמשרד המדע והטכנולוגיה הסכים להנפיק לו אותה, הייתה רצופה חתחתים. הסיטואציה העלתה בזיכרונו את הגיס הראשון שלו, הגרוש של אחותו, ששירת ביחידת חקירות של מצ"ח על אזרחי. תמיד היה משוויץ שהוא יכול להיכנס לכל בסיס בצה"ל, אפילו לבור בקריה. 
הפקידה הביטה בתעודה:
ד"ר דניאל זורע, משרד המדען הראשי
הנ"ל רשאי להיכנס לכל חדר לידה או ניתוח בכל בתי החולים בישראל.
על החתום:
רוה"מ


דניאל, יזם ישראלי מצליח, בעל משפחה אוהבת וחברים נאמנים מתקופת השירות הצבאי, משתוקק להותיר אחריו חותם. רגישותו לעוולות החברה במאה ה- 21 המודרנית, מתחברת עם יכולתו החדשנית יוצאת הדופן והוא הוגה רעיון שעתיד לשנות את העולם.


עלילת Kid'n Go מתרחשת בזמן פוסט קורונה, על רקע עולם שערכיו משתנים ואותות דיסטופיה נרמזים בו. חנן אקשטיין מגולל סיפור מרתק וסוחף במקצב של מותחן משובח. החזון יוצא הדופן המגולם בסיפור נראה בדיוני בתחילה, אך ככל שמתקדמת הקריאה מוצאים עצמם הקוראים מהרהרים אם אין הוא בבחינת ראיית הנולד שהקדימה את זמנה, והמחשבות הללו מהדהדות עוד זמן רב לאחר הקריאה.

חנן אקשטיין, נשוי 3+ (בוגרים), נולד בתל אביב, קפטן מכבי ת"א כדורסל ילדים, מחזיקת גביע המדינה 1981-2, בעל תואר BA בניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.
סמנכ"ל-בעלים בחברה המעצבת ומייצרת מתנות כ- 30 שנה ועוסק בנדל"ן.
רס"ן בחת"מ (כבר לא) במיל'.

  • ISBN: 100521-1503
  • מו"ל: חנן אקשטיין
  • Publishing Date: 10/05/2021
  • שם המחבר: חנן אקשטיין
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו